• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Оголошення

Шановні відвідувачі сайту, зверніть увагу!

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО

ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС

ВІДПОЧИНКУ БІЛЯ ВІДКРИТИХ

ВОДОЙМ

літку досить часто родини з дітьми проводять вільний час біля водойм. Аби запобігти можливим нещасним випадкам та уникнути неприємних наслідків тако­го відпочинку, слід дотримуватися правил поведінки під час купання.
 • Під час відпочинку біля водойм діти мають перебувати під постійним і пильним контролем батьків, дорослих і, за наявності, рятувальних служб.
 • Для купання дітей використовують придатні для купання та найбільш безпечні місця.
 • Перед початком купання дітей дорослі мають ретельно обстежити дно водойми.
 • Усі небезпечні для купання місця огороджують і встановлюють попереджувальні знаки.
 • Слід пояснити дитині, що залазити на попереджувальні знаки, запливати за буї, стрибати у воду з висоти та в незнайомих місцях небезпечно для життя.
 • Дітям, які ще не вміють плавати, не слід дозволяти заходити у воду глибше, ніж по пояс.
 • Заборонено застосовувати плавзасоби у місцях, відведених для купання, та вико­ристовувати непризначені для плавання засоби - дошки, колоди, камери від авто­мобільних шин тощо.
 • Під час перебування біля водойм не можна забруднювати берег, прати білизну й одяг, мити посуд тощо в місцях, відведених для купання.
 • Якщо неподалік від місця купання на воді рухається плавзасіб, то слід тримати­ся подалі від нього, а ліпше - вийти на берег, аби уберегтися від хвиль і травм.
 • Не можна допускати у воді ігор, пов'язаних з обмеженням руху рук і ніг, хватанням і штовханням.
 • Небезпечно різко заходити чи пірнати у воду після тривалого перебування на сон­ці, оскільки це може спричинити судоми чи холодовий шок.
 • За спекотної погоди купатися ліпше вранці або ввечері, коли зменшується можли­вість перегріву чи теплового удару.
 • Не можна запливати далеко від берега на надувних матрацах та кругах, спати чи засмагати на них.

Матеріали використані з «Спеціалізованого журналу медична сестра дошкільного закладу» № 6 за 2013 рік

/Files/images/Море.jpg


Шановні відвідувачі сайту!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відновлено електронну реєстрацію дітей в ДНЗ через мережу Інтернет. З детальною інформацією щодо процедури реєстрації Ви можете ознайомитися в рубриці «Електронна реєстрація до ДНЗ»

Адміністрація закладу


/Files/images/Про оплату за харчування.jpg

/Files/images/про неприпустимість збору коштів.jpg

/Files/images/про неприпустимість збору коштів 001.jpg


Графік проведення новорічних ранків.

27 грудня 2016 року:

Ясельно-молодша група - 9.00
Середньо-старша група - 11.00

До уваги ветеранів війни та учасників АТО!

З проблемних питань щодо отримання соціальних пільг та державних гарантій згідно з чинним законодавством України, просимо звертатися до Сектору у Кіровоградській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за адресою: м. Кіровоград, вул. Віктора Чміленка, 53/35 з 08.00 год. до 17.00 год. або за телефонами: 095 381 00 45, 096 234 97 63, 093 441 38 99.

З детальною інформацією про діяльність Служби можна ознайомитися на офіційному сайті: www.dsvv.gov.ua

Контактна особа, яка забезпечує виконання заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей в управлінні освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради
Прізвище, імя, по батькові особиПосадаКонтактна інформація
Гринюк Ірина Геннадіївнаспеціаліст І категорії управління освіти,молоді та спорту міської ради вул. Свердлова, 28, (05235)7-26-54


До уваги батьків-вихованців ДНЗ!

Дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ!

З метою профілактики вірусних інфекцій, дотримання повітряно-теплового режиму в ДНЗ доводимо до Вашого відома вимоги Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України № 678 від 01.08.2013 року, зокрема пункти 6.5. – 6.8. розділу VI. Повітряно-тепловий режим:

6.5. Одягати дітей необхідно залежно від температури повітря та інтенсивності рухової активності. При помірній руховій активності одяг дітей у приміщеннях дошкільних закладів має відповідати вимогам таблиці.

Таблиця

Одяг дітей 3-7 років у приміщеннях

Температура повітря (°С) Одяг Кількість шарів одягу, що допустима
+18-20 Бавовняна білизна, сукні з напіввовняної або товстої бавовняної тканини, колготи, а для дітей 5 років і старше - гольфи 2-3
+21-22 Бавовняна білизна, сукні (сорочки) з тонкої бавовняної тканини з коротким рукавом, гольфи, легкі туфлі або босоніжки 2
+23 і вище Тонка бавовняна білизна або без неї, легка сукня, сорочка для літа без рукавів, шкарпетки, босоніжки 1-2

6.6. При вході до дошкільного навчального закладу необхідно розміщувати термометр для контролю за температурою повітря на вулиці. Прогулянки на відкритому повітрі повинні проводитися не рідше 2 разів на день із загальним часом перебування не менше 4 годин з достатньою руховою активністю та за умови раціонального одягу дітей.

6.7. Взимку при температурі повітря від -4 до -10 °С і швидкості руху повітря до 2 м/сек дітей необхідно одягати у зимові пальта, шуби, комбінезони (4-5 шарів одягу). При цьому допускаються ігри з руховою активністю середньої інтенсивності. При подальшому зниженні температури та збільшенні швидкості руху повітря рухову активність потрібно збільшувати. Прогулянки на вулиці дозволяється проводити при температурі повітря не нижче -16 °С і швидкості руху повітря до 5 м/сек (на дитині 5 шарів одягу). Рухливі ігри дозволяється проводити при температурі повітря від +3 до -3 °С і швидкості вітру не більше 5 м/сек (3-4 шари одягу). Прогулянки дітей на вулиці не проводяться при температурі повітря нижче -16 °С або швидкості руху повітря понад 7 м/сек.

6.8. Влітку під час прогулянок діти повинні мати головні убори (капелюшки, косинки). Для запобігання перегріванню на сонці частину прогулянки необхідно проводити в тіні дерев і під тіньовими навісами. Прогулянки влітку при відсутності вітру бажано супроводжувати водними процедурами, іграми з водою з використанням плескальних басейнів, лійок, гідроіграшок. Під час дощу діти повинні гуляти під тіньовими навісами.


Шановні батьки!

Міська влада у складний економічний час винайшла кошти для збереження спільного фінансування харчування у дитячих садках пропорційно 40% на 60% відповідно з міського бюджету та за рахунок батьків (Постанова кабінету міністрів дозволяє 100% оплату за рахунок батьків).
З метою раціонального використання коштів та продуктів харчування адміністрація дошкільного закладу звертається до Вас з настійливим проханням обов’язкового своєчасного повідомлення працівників закладу про відсутність вашої дитини в наступний день на мобільні телефони вихователів ваших вікових груп.

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7

Кiлькiсть переглядiв: 284

Коментарi